שיטת בחירה פשוטה, הגונה ושקופה

שיטת המחקר לבחירת הזוכים בפרסי Bravo פותחה בעקבות ניסיון מצטבר של יותר מ-30 שנות ניהול של תחרויות שיווקיות. במסגרת מחקר משתמשים רחב היקף, ידרגו הצרכנים את המתמודדים. כל מוצר ידורג באופן אינדיבידואלי.

הבחירה תעשה על פי שני פרמטרים:

 • שביעות רצון משימוש בפועל
 • המלצת רכישה/המלצת שימוש

זוכי BRAVO הם בעלי הציון הגבוה בקטגוריה, ובתנאי שעברו את רף ההצטיינות. את המחקר יערוך מכון המחקר קנטאר, חטיבת המדיה. רשימת הזוכים בפרסי החדשנות של BRAVO תתפרסם בינואר 2022. זוכי BRAVO יוזמנו להשתתף בתוכנית השיווקית שתיושם עבורם, תמורת תשלום שנתי של 32,400 שקל + מע"מ.

תהליך בחירת זוכי Bravo

 • אין צורך להגיש או לשלם על הגשות

  בכל שנה, נרכיב רשימת מועמדים של מוצרים ושירותים חדשים, שמבוססת על המלצות של צרכנים, הצעות של משווקים ונתוני מכר של סטורנקסט. מועמדים לא נדרשים להגיש מוצרים או לשלם דמי השתתפות 

 • מכון המחקר קנטאר מחפש צרכנים שהשתמשו במוצרים

  לאחר שרשימת המועמדים נסגרת, מכון המחקר ינהל מחקר עצמאי ומקצועי בקרב מדגם של יותר מ - 2,000 משתמשים בשירותים ובמוצרים המתמודדים.

 • המשתמשים מדרגים את המוצרים

  המשתמשים מדרגים כל מוצר בנפרד ועונים על שתי שאלות לגביו: האם הם היו שבעי רצון ממנו והאם היו ממליצים לאחרים לרכוש אותו או להשתמש בו.

 • שקלול התוצאות על ידי מכון המחקר קנטאר

  על מנת שמוצר/שירות יוכתר כזוכה בפרס BRAVO עליו לעמוד בשני תנאים:

  • ציון שביעות הרצון שלו הוא מעל רף הצטיינות של BRAVO
  • הציון המשוקלל שלו (50% שביעות רצון, 50% המלצת צרכנים) הוא הגבוה ביותר בקטגוריה
  קטגוריות שבהן לא יימצאו מועמדים שעמדו בשני התנאים האלה – ייפסלו ולא יוכרז בהן זוכה. במקרה של מתמודד יחיד בקטגוריה, הוא יוכרז כזוכה רק בתנאי שהוא מעל רף הצטיינות של BRAVO

  המחקר ייערך על ידי

ניסית מוצר והיית מרוצה?

רוצה שהמוצר/השירות האהוב עליך יזכה בפרס Bravo? ספרו לנו מי היו המוצרים והשירותים החדשים שעשו לכם את השנה, ואולי תזכו בערכת של SABON בשווי 250 שקל.

המלץ/י

אוהב מוצרים ושירותים חדשים?

בקהילת Bravo חברים אלפי צרכנים, אשר לוקחים חלק בתהליך הבחירה של הזוכים בפרסי Bravo בישראל. רוצים להיות חלק מהקהילה, להציע לנו מוצרים ושירותים מועמדים לפרסי Bravo, לקבל הזמנות לאירוע קהילת Bravo, וגם לקבל במתנה מגוון מתנות ופרסים?

להצטרפות לקהילת Bravo

משווק, רוצה להציע מועמדים לפרסי Bravo?

אנחנו מזמינים אותך להציע לנו את המוצרים והשירותים שלך כמועמדים לפרסי Bravo.

הצע/י מועמדים